Võistlused ja üritused

Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males

XIII Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males toimuvad 23. mail algusega kell 11.00 vint.ee keskkonnas.

Ajakava

1. vooru algus kell 11.00. Turniirile hilinemise aeg on 30 minutit, kuid peab arvestama, et hiljem turniiriga liituda ei saa.

Osavõtjad
Osa võivad võtta kõikide Tartu linna ja Eesti üldhariduskoolide õpilased.

Võistluse ülesehitus
Mängitakse šveitsi süsteemis individuaalturniiril 7 vooru ajakontrolliga 8min + 3sek.
Tegu on suletud turniiriga ja  punktide võrdsuses korral kasutatakse paremusjärjestuse määramiseks buhholtz-1, -2, -3, -4, -5
 
Koolide paremusjärjestus määratakse vastavast koolist individuaalselt kolme parema õpilase kogutud punktide summa alusel. Samade punktide juures määratakse parima õpilase koha alusel. 
Kolme paremat kooli autasustatakse karikatega, võitnud võistkondade liikmeid ja vanusegruppide parimaid diplomitega. Vanusegrupid u8, u10, u12, u14, u16, u20 ning igas grupis parim tüdruk. Tüdruk võib saada ka mitu karikat. Osalejad konkureerivad karikale ainult enda vanusegrupis.

Registreerumine
Registreerumine kuni 20. mai 2021 kella 23:59-ni e-postil andres.karba@gmail.com
Kui registreerimisele vastust 24 tunni jooksul ei ole tulnud võib sellest teavitada sõnumiga tel +372 554 6944 (Andres Karba).
 
Hilisemal registreerumisel ei ole võimalik garanteerida õigust turniirist osa võtta. Registreerumisel märkida õpilas(t)e ees- ja perekonnanimi, sünniaasta , kool ja  vint.ee kasutajanimi. Võistlustel kasutatakse Eesti kiirmale reitinguid paarimiseks. Samuti on näha mängija päris nimi vint.ee profiilis. Turniiril ei tohi kasutada kõrvalist abi ( arvutit, raamatut ega inimese nõuannet). Turniiril auhinnasaanute partiid läbivad arvuti analüüsi. Kui on tuvastatav kõrvalise abi kasutamine siis mängija saab kõikides partiides tulemuseks kaotuse.
Turniiri ei arvestata reitingut kuid kasutatakse paarimiseks Eesti Kiirmale reitingut. Samuti nõustub iga osaleja turniirile registreerimisel, et tema päris nimi kuvatakse koos vint.ee kasutajanimega.

Võistluste korraldaja
Tartu Spordiselts Kalev (Turu 8, Tartu)
Peakohtunik: Andres Karba

Võistluste kajastamine (fotod, videod)

Registreerumisega võistlusele "XIII Tartu koolidevahelised lahtised karikavõistlused males" kinnitab osavõtja nõusolekut nimetatud võistluse juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ürituse propageerimiseks Tartu Spordiselts Kalevi kodulehel, Facebooki lehel, Instagramis ja meedias.