Liikmeskond

Liikmeskond

Tartu Kalevi liikmeteks võivad olla nii füüsilised kui juriidilised isikud. Mõlemil on hääleõigus üldkoosoleku otsuste kinnitamiseks või vaidlustamiseks. Hetkel on Tartu Kalevil 8 juriidilist liiget ja 95 füüsilisest isikust liiget. Juriidi­listeks liikmeteks on näiteks võimlemisklubi Rütmika,Korvpalliklubi TABA-89, Võrkpalliklubi Panter, Vehklemisklubi Escrime, Spordiklubi Tähtvere jaTartu Kalevi Veemotoklubi. Lisaks on Tartu Kalevil ka oma auliikmete nimekiri, kelle hulgast võib leida järgmised tuntud tänased ja endised sportlased nagu Aleksander Tammert, Heiki Toots, Valve Lüütsepp-Kaasik, Ilmar Kullam ja Indrek Kaseorg. 

Auliikmeid on kokku 60. Meie auliikmed on:

Erna Abel
Legendaarne suusatreener

Herbet Abel
Legendaarne suusatreener

Enno Akkel
Endine Tartu Kalevi Kergejõustikukooli direktor, nimekas kergejõustiklane

Karin Alev
Spordiaktivist

Heiti Hannus
Kauaaegne Tartu Kalevi Kergejõustikukooli treener

Ernst Ehaveer
NSVL meister korvpallis

Toomas Hage
Maailmarekordiomanik, suurmeister veemotos

Helger Hallik
3-kordne olümpialane

Roman Karu
Spordiaktivist, spordiveteran

Indrek Kaseorg
Universiaadi medaliomanik, olümpialane

Gennadi Kinko
Montreali olümpia 7. koht sõudmises

Karl Kivastik
Eesti teeneline treener veemotos

Arvo Kivikas
NSVL meister orienteerumises

Arne Kivistik
Eesti teeneline sporditegelane

Jaan Klaassepp
Suurmeister jalgrattaspordis

Ilmar Kullam
Teenekas korvpallur, Helsinki olümpiahõbe

Jüri Kurul
NSVL teeneline treener ak. sõudmises

Nora Kutti
Mitmekordne Eesti meister ja rekordiomanik ujumises

Viktor Laats
NSVL meister korvpallis

Rein Lellep
Kauaaegne Tartu Kalevi juht

Mai Luik
Kauaaegne Tartu Kalevi Spordikooli direktor

Valve Lüütsepp-Kaasik
Maailmameister korvpallis

Johannes Miller
Veemoto aktivist, Tartu Kalevi raamatu koostaja

Edgar Naarits
NSVL teeneline treener korvpallis

Raig Neeme
Kauaaegne kalevlane

Andres Nirk
Kauaaegne Tartu Kalevi Kergejõustikukooli treener ja direktor

Lembit Nöps
Tartu Kalevi endine juhatuse esimees

Linda Ojastu
Euroopa meister 4x100m jooksus, NSVL teatenaiskonna liige

Toivo Ormisson
NSVL meister.sõudmises koos G. Kinkoga

Harald Osjamets
Kauaaegne Kalevi spordikooli jalgratta treener

Ain Otstavel
Korvpalli osakonna esimees, veemoto kohtunik ja aktivist

Mart Paama
Suurmeister kergejõustikus

Inge Pind
Eesti teeneline treener sõudmises

Voldemar Press
Tartu Kalevi Spordikooli treener Kreeka-Rooma maadluses

Arnold Randma
Kauaaegne kalevlane, veteranide ühenduse liige

Ülo Reedi
Kauaaegne Tartu Kalevi esimees

Leida Saarniit
Kauaaegne Tartu kalevi raamatupidaja

Heinrich Savo
100-aastase Tartu Kalevi lipu säilitaja ja Eestisse tooja

Hanno Selg
Rooma olümpiahõbe

Agnes Sirkel
Kauaaegne Tartu Kalevi veteranide ühenduse liige ja esinaine

Kristiina Šmigun
Teenekas suusataja, mitmekordne Eesti parim naissportlane

Ruth Šmigun
Euroopa juunioride meister suusatamises

Tiina Šokman
Kauaaegne kalevlane, spordiaktivist

Vladimir Šokman
Kauaaegne kalevlane, juhatuse liige

Aivar Soop
Endine juhatuse liige

Heiti Sternfeldt
Kauaaegne veemoto toetaja ja aktivist

Juhan Suurmets
Mitmekordne Eesti meister jalgrattaspordis

Arno Säks
Kauaaegne Tartu Kalevi Spordikooli suusatreener ja direktor

Rudolf Tamm
Kauaaegne teenekas jalgrattasportlane

Aleksander Tammert jun.
Teenekas kergejõustiklane, mitmekordne olümpialane

Mart Taniel
Teenekas veemotosportlane

Jaan Tiitsaar
Tartu Kalevi Kergejõustikukooli treener

Enn Toodo
Kauaaegne Tartu Kalevi esimees

Heiki Toots
Kauaaegne Kalevi Spordikooli Kreeka-Rooma maadluse treener

August Tähnas
Tartu Kalevi esimees 1947-1949, teenekas kalevlane

Heldur Tüüts
Teenekas kergejõustiklane

Kersti Viru
Tartu Kalevi Kergejõustikukooli treener

Mehis Viru
Tartu Kalevi Kergejõustikukooli treener

Hans Vissor
Maailmarekordiomanik, suurmeister veemotos

Aivar Soop
Teenekas sporditegelane

Mart Taniel
Teenekas vee-motosportlane

Jaan Tiitsaar
Teenekas kergejõustikukooli treener

Enno Akkel
Kauaaegne kergejõustikukooli direktor,
nimekas kergejõustiklane

Martin Kutman
Teenekas kergejõustikukooli treener

Maire Sulg
Teenekas korvpallikooli treener

Üllar Põvvat
Teenekas vee-motosportlane

Neinar Seli
juhatuse esimees aastatel 2007-2013

Julia Beljajeva
2013 epeevehklemise maailmameister ja võistkondlik EM I koht

Erika Kirpu
2013 epeevehklemise võistkondlik EM I koht

Rasmus Haugasmägi
Vee-motosport OSY-400 MM I kohl, EM II kohl 2013

Sten Kalder
Vee-motosport 2011 MM kuld, 2012 MM ja EM kuld
2013 OSY-400 EM I koht, MM III koht

Art Raudva
Vee-motosport 2009 MM ja EM kuld; 2013 MK I, EM III

Natalja Kotova
2013 epeevehklemise maailmameistri Julia Beljajeva
treener

Viktor Kirpu
2013 epeevehklemise maailmameistri Erika Kirpu
treener

Endel Pärn
Tartu Kalevi Kergejõustikukooli treener

Sirje Eomõis
Teenekas Iluvõimlemise trekker

Aksel Rei
Teenekas maletreener