Võistlused ja üritused

Tartu Linna ja Maakonna Lasteaedade Spordipäev

Kevadine Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev toimub kuni 23.maini 2021.a virtuaalselt iga lasteaia hoovis. Spordipäeval ootame osalema kõiki lapsi Tartu linna ja maakonna lasteaedadest ning üle kogu Eesti!

2021. aasta kevadel toimub Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev tavapärasest erinevalt. Et lapsed ei unustaks, mis üritus see spordipäev on, siis toimub spordipäev virtuaalselt igas lasteaias kohapeal. 

Spordipäeva tarbeks on Tartu Spordiselts Kalev ettevalmistanud tutvustava video. Spordipäeva juhatab sisse Tartu linnapea härra Urmas Klaas. Soojendusvõimlemise viivad läbi Eesti naiste epeekoondise liikmed Julia Beljajeva, Erika Kirpu, Irina Embrich ja Katrina Lehis. Spordialasid tutvustavad Tartu lasteaed Helika Mesimummude rühma lapsed. 

Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad diplomi. Tartu linna ja Tartu maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna lasteaedadele teisi nii suuri spordiüritusi Tartus ja Eestis ei korraldata. Samuti ühendab see üritus läbi spordi lasteaia rühmade õpetajad ja liikumisõpetajad, kes saavad omavahel regulaarselt kogemusi jagada ning vajadusel õppematerjale vahetada. 

Spordipäeva video on vaadatav siin: 


Spordipäeva läbiviimiseks on teil aega 23. maini 2021. Toimunud spordipäevast saatke meile paigalt kaugushüppe ja osavusteatejooksu tulemused. Parimale kolmele paigalt kaugushüppajale paneb Tartu SS Kalev välja auhinna.  Spordipäevast ootame ka toredaid pilte ja lühivideosid (max 2 min) e-posti aadressile tartukalev@tartukalev.ee

Video palume soovituslikult laadida Youtube'i keskkonda ning saata meile link.

Vaata spordialade juhendit siit

Lae spordipäeva diplom alla siit

Täname: Tartu linn, Tartumaa Spordiliit, Tartu Lasteaed Helika ja Tiina Kivisalu, Eesti naiste vehklemiskoondis ja Laulupesa

Võistluste kajastamine (fotod, videod)

Registreerumisega võistlusele "Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäev" kinnitab osavõtja nõusolekut nimetatud võistluse juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ürituse propageerimiseks Tartu Spordiselts Kalevi kodulehel, Facebooki lehel, Instagramis ja meedias.

Võistluste korraldaja
Tartu Spordiselts Kalev (Turu 8), tartukalev@tartukalev.ee
Peakohtunik: Reeta Parts, reeta.parts@tartukalev.ee