Võistlused ja üritused

"KOOLIPINKS KÕIGILE" Tartu- ja Põlvamaa koolidevahelised meistrivõistlused lauatennises

Eesmärk
Sportimisharrastuse ja lauatennise populariseerimine koolinoorte hulgas. 2 parima koolivõistkonna selgitamine lauatennises poiste ja tüdrukute klassis eraldi. 

Aeg ja koht
Koolidevahelised meistrivõistlused toimuvad Tartu Tamme Koolis (Tamme pst 24a).

1.-5. klass 5. veebruaril 2019. a kell 16.00 Tartu Tamme Kooli aulas (III korrus).
6.-9. klass 8. veebruaril 2019. a kell 15.30 Tartu Tamme Kooli aulas (III korrus).
10.-12. klass 14. veebruaril  2019. a kell 16.00 Tartu Tamme Kooli aulas (III korrus).

Osavõtjad ja võistluste süsteem
Võistlused toimuvad 1.-5. klassi, 6.-9. klassi ja 10.-12. klassi poistele ja tüdrukutel. Poisid ja tüdrukud mängivad eraldi võistlusklassides. Võistkonda kuulub 2 mängijat + 1 varumängija. Varumängijat ei pea olema. Kõik võistkonna liikmed peavad õppima koolis, mida nad esindavad.
Võisteldakse kolme võiduni A-X ; B-Y ; AB – XY ; A-Y ; B-X . Paarismängus võib kasutada varumängijat.  Kõik piirkonnad selgitavad enda parimad võistkonnad. Võistluste finaalturniirile pääseb igast piirkonnast 2 naiskonda ja 2 meeskonda. 

Registreerumine
Võistlustele kooli võistkonna registreerumine toimub kolm tääpäeva enne oma vanuseklassi võistlust. Registreerumiseks saata e-post svea.onno@just.ee või helistada tel 5291581. Registreerumiseks kirjutada kooli nimi, võistlejate nimed, vanusegrupp, esindaja telefon nr või meiliaadress.
Registreerimise tähtajad on:
1.-5. klass - 1. veebruar
6.-9. klass - 5. veebruar
10.-12. klass - 11. veebruar
 

Koolil on õigus välja panna peale poiste ja tüdrukute võistkonna  veel 1 võistkond, kui lauatennis on populaarne ja võrdseid mängijad ning soovijaid rohkem kui 1 võistkonna jagu.

Võistluse täpse juhendi leiad siit

Võistluse korraldaja
Svea Onno
svea.onno@just.ee
tel 5291581

Võistluste kajastamine (fotod, videod)
Registreerumisega võistlusele "Koolipinks KÕIGILE" Tartu- ja Põlvamaa koolidevahelised meistrivõistlused lauatennises kinnitab osavõtja nõusolekut nimetatud võistluse juhendiga ja lubab kasutada endast ürituse ajal tehtud fotosid ürituse propageerimiseks Tartu Spordiselts Kalevi kodulehel, Facebooki lehel, Instagramis ja meedias.