Treening lapsevanematele

lisatud: 13.11.2018
Treening kõikidele Tartu Kalev lastevanematele. Alustame juba sellel laupäeval 17.11.2018 
märksõnad:
Alustame Tartu Kalev lapsevanematele mõeldud treeninguga juba sellel laupäeval 17.11.2018.

Treeninguks on kaasaegne batuuditreening - JUMPING TREENING
Jumping® treeningut viiakse läbi spetsiaalselt välja töötatud Jumping® PROFIbatuutidel. Jumping® sai teoks ideest arendada välja treeningprogramm, mis aitaks tugevdada keha ning oleks ühtlasi ka lõbus. Jumping® on kombinatsioon aeglastest ja kiiretest hüpetest, traditsiooniliste aeroobika sammude variatsioonidest, dünaamilisest kiirus- ning jõuspordielementidest. Harjutuste mitmekesisus tagab selle, et tugevdatakse kogu keha. Jumping on kolm korda efektiivsem kui jooksmine. See on tingitud pidevatest gravitatsioonilistest muutustest, mis hõlmavad enam kui 400 lihase pingutust ja lõdvestust samal ajal. Seda on palju rohkem kui mistahes muu vastupidavusspordiala puhul.
Treening toimub väikestel batuutidel.

TREENINERIKS MERIKE KANGRO
Olen liikumist armastanud kogu elu. Lapsena harrastasin erinevaid spordialasid-võistlustants, kergejõustik, jooksmine. Treeneritöö kasvas välja liikumisega seotud hobidest, nii on mul õnnestunud hobi ja töö ühendada.

Jumpingu treeninguid juhendan alates aastast 2015, millest sai koheselt minu lemmiktrenn. Lisaks juhendan veel väga palju erinevaid treeninguid alates vesiaeroobikast lõpetades noorte treeningutega.

  • Aeg: Iga laupäev kell 12.30
  • Koht: TAMME STAADIONI TRIBÜÜNIHOONE. 
  • Hind: 1 TREENINGU HIND VAID 5 EUR. 
  • Treeningul osalemine on kinnitatud kui olete teinud broneeringu ja tasunud osalustasu EE371010152001572006. Kirjuta selgituseks - JUMPING EES ja PEREKONNANIMI. 
  • Igal treeningul saavad osaleda vaid 10 lapsevanemat.
  • REGISTREERU TREENINGULE SIIN JA KLÕPSA LINGIL

Loe lisaks