PRIA toetas Madsa Spordi- ja Puhkekeskust

lisatud: 05.10.2022

MTÜ Tartu Spordiselts Kalev viis ellu Madsa Spordi- ja Puhkekeskuses LEADER projekti, milleks taotles vahendeid Valgamaa Partnerluskogu meetmest “Investeeringud ettevõtete tegevuse kohandamiseks ja arendamiseks COVID-19 põhjustatud olukorras”. Projekti eesmärk oli luua spordibaasis täiendavaid võimalusi välitingimustes sportimiseks.

Tartu Spordiselts Kalev soetas Madsa Spordi- ja Puhkekeskusesse PRIA programmi toel mitmesugust spordiinventari (discgolfi korvid ja kettad, lauatenniselauad, võrkpalli- ning jalgpalli varustus). Sellised spordivahendid meil varasemalt puudusid ning ka kohalikud elanikud soovisid, et tekitaksime võimaluse eeltoodud spordialade harrastamiseks. Soetasime ka muruniiduki, mis on hädavajalik  spordiväljakute hooldamiseks.

Madsa Spordi- ja Puhkekeskuse spordivarustuse uuendamine, täiendamine  ning kaasaegsete väljakute rajamine aitab kaasa meie MTÜ tegevuste mitmekesistamisele ja suurendab spordibaasi konkurentsivõimet. Pakutavad teenused toovad piirkonda rohkem külastajaid ja seeläbi paranevad ka teiste kohalikele ettevõtete võimalused leida oma teenustele rohkem kliente ning teenida täiendavat tulu.

märksõnad: Pria

Loe lisaks