Noored vehklejad Eesti meistrivõistluste poodiumil

lisatud: 14.10.2021

09.10.2021 toimusid Tartus U14 vanuseklassi Eesti Meistrivõistlused. 

Individuaalturniirist võttis osa 46 noort vehklejat – 22 tüdrukut ja 24 poissi. Võistkondlikus arvestuses osales vastavalt 5 ja 6 võistkonda.

Tüdrukute epees saavutas meie klubi vehkleja Eliisa Kikerpill hõbemedali ja Ksenja Pärlin pronkmedali. Eesti meistriks tuli Julja Trynova (En Garde), kes oli finaalis parem Tartu Kalev vehklejast Eliisa Kikerpill’st seisuga 15:11. Kolmanda koha saavutasid Ksenja Pärlin (Tartu Kalev) ning Karina Korkkinen (Tallinna Mõõk).

Võistkondlikul turniiril olid edukaimad meie klubi tüdrukud koosseisus Eliisa Kikerpill, Ksenja Pärlin ja Sofia Selivanova. Meie tüdrukud alistasid kindlalt oma eakaaslasi Haapsalu klubist En Garde (Mia-Delisa Mäemurd, Evelin Põder, Julja Trynova) seisuga 45:28. Pronksi võitis klubi IREM võistkond – Anne-Mari Jeršova, Elizaveta Milaševitš, Milana Mištšenko.

Palju õnne tublidele tüdrukutele ja treeneritele Natalja Kotova ja Julia Beljajeva!
märksõnad:

Loe lisaks