Eesti U18,U20 ja U23 meistrivõistlustelt 17 medalit

lisatud: 21.02.2022

Lasnamäe kergejõustikuhallis lõppenud U18, U20 ja U23 vanuseklasside Eesti talvistel meistrivõistlustel kergejõustikus tegid meie sportlased väga edukaid starte.

Võistluste üheks põnevamaks alaks kujunes neidude kõrgushüpe, kus U18 meistritiitli võitis vanuseklassi siserekordiga 1.87 Karmen Bruus (Tartu SS Kalev), millega jagab ta U18 maailma hooaja edetabelis 1.-2. kohta. See ei jäänud aga Karmeni ainukeseks medaliks. Tulemus 5.96 kaugushüppes andis talle kaugushüppes teise koha.

U23 vanuseklassis säras Eliise Anijalg rohkem kui ühe meistritiitliga.

Naiste arvestuses tegi Eliise Anijalg (Tartu SS Kalev) kaasa neljal üksikalal ja tõi koju kolm meistritiitlit. 60 m jooksus võitis ta ajaga 7.74, 60m tõkkejooksu ajaga 8.93, kolmikhüppe tulemusega 12.69 ja teise koha saavutas kaugushüppes tulemusega 5.80.

Väga hea 800 m jooksu tegi Uku Renek Kronbergs (Tartu SS Kalev) ja võidutses ajaga 1.58.54.

Lisaks tegi väljaspool arvestust kaasa Marielle Kleemeier, kes näitas väga head tulemust.

Alles mõned nädalad tagasi 300m Eesti siserekordit parandanud Marielle Kleemeier ohustas tõsiselt naiste 400 meetri siserekordit, joostes välja tulemuse 53.57.

Sellega tõusis Kleemeier Eesti kõigi aegade edetabelis teiseks ning Maris Mägile kuuluvast Eesti siserekordist jäi lahutama vaid 0,59 sekundit.