27.04.2021 on selle hooaja viimane Mehis Viru loeng. Zoom treeningud lähevad pausile.

lisatud: 26.04.2021
Kohe peale piirangute kehtestamist korraldasime ümber meie spordiklubi õppetöö. Treeningtöö ümberkorraldamine ei olnud ka meile kõige meeldivam valik, aga pidasime vajalikuks, et lastel säiliks aktiivne liikumine ning saavutatud kehaline võimekus ei langeks. Pidasime vajalikuks aidata lastel säilitada motivatsioon treenimiseks. Igas olukorras on ka midagi head. Piirangute aeg, kus pered on kodus, annab igati hea võumaluse pakkuda lastele lisaks treeningutele teadmised sporditeooriast.
Loengusarja viis läbi meie treener Mehis Viru, rääkides sellest, miks tuleks treeninguid igaljuhul jätkata? Loengutel said lapsevanemad ja lapsed vastused küsimustele:
  • Kas minna trenni või mängida arvutimänge ja vaadata telekat?
  • Mis minuga juhtub, kui ma ei viitsi trenni minna?
  • Kas trenn väsitab mind või teeb rõõmsaks?
  • Toitumine ja toitumisharjumused?
  • Toitumishäired?

Spordipedagoog ja tunnustatud treener Mehis Viru loengud, mis olid mõeldud Tartu Spordiselts Kalev Spordikooli õpilastele ja nende vanematele andis vastused tervisliku eluviisi ja treeninguga seotud küsimustele


Lisaks pakkusime oma õpilastele treeninguid zoom keskkonna vahendusel. Treeningud viis läbi mitmekordne Eesti meister ja treener Marielle Kleemeier. Arvestades laste sportlikku vormi ja vanust viis Marielle treeningud läbi erinevates gruppides. Esimene tund, mis oli mõeldud just 11 aastastele ja noorematele kulges väga mänguliselt. Spordiklubi ühised Zoom treeningud keskendusid peamiselt üldkehaliste võimete arendamisele.

Reede õhtul said kõik huvilised vaadata otseülekannet meie Tartu Kalev stuudiost. Tartu Kalev stuudio, mis on püsti pandud just e-õppe jaoks, tõi ja toob ka edaspidi vaatajate ette meie treenerid. Vaatajad saavad rohkem teada meie tublidest treeneritest ja kõikidel on võimalus küsida küsimusi, millele stuudios olev treener saab vahetult vastata. 

Suured tänud Mehis Viru ja Marielle Klemeier ja Reeta Parts ning kõik treenerid!

Mitmed Zoom treeningud ja loengud jõudsid meieni Hispaania treeninglaagrist.


märksõnad:

Loe lisaks