minibanner

U16 tüdrukud on korvpallis Eesti meistrid!

G4S Noorteliiga tütarlaste U16 vanuseklassi finaalkohtumises võitis Tartu Kalev tulemusega  93:68 Audentese SK/TSK naiskonna.

Neidude finaalis sai paremini minema põhiturniiri võitja Audentese SK/TSK. Avaveerand võideti 15:11. Teisel veerandil elavnes ka tartlannade mäng ning Anna Gret Asi esimesel poolajal  visatud 23 punkti viisid Kalevi ette 40:30.

Esimene pool kolmandast veerandist oli võrdsete heitlus, kuid seejärel sai Tartu taas jooksma ning haaras neli minutit enne neljandiku lõppu 56:40 eduseisu. Viimast veerandaega alustati Kaire Asi juhendatavate 64:52 juhtimisel. Vahe suurenes viimastel mänguminutitel rohkem kui 20-punktiliseks ja Eesti meistritiitli võttis Tartu Kalev.

Finaalturniiri kõige väärtuslikumaks mängijaks valitud Anna-Gret Asi kogus 37 mänguminutiga 37 punkti, 10 resultatiivset söötu, 7 lauapalli ja 4 vaheltlõiget. Belinda Lepmets lisas 16 ja Triiny Käämer 13 punkti. Audentese naiskonna parimaks mängijaks valiti finaalmängus 16 punkti ja 11 lauapalli kogunud Helena Stina Svilberg.

Päevakangelane Anna Gret sõnas mängujärgselt, et pidi liidrirolli võtma. „Trennides tundsin, et võistkond pole finaalideks valmis, mistõttu pidin nad enda käe alla võtma. Põhiturniiril mängudel polnud meil täiskosseisu aga finaal on finaal. Siin tuleb kõik mängu panna. Terve võistkond oli täna tubli. Vahepeal tuleb lihtsalt üksteist ergutada ja positiivset meelt hoida.“ Küsimuse peale, kus näeb andekas noor korvpallitüdruk ennast viie aasta pärast vastas Asi: „Ameerika Ühendriikides ülikoolis. Paari kooliga on juba praegu kontakti olnud.“

 Kalevi peatreener Kaire Asi luges samuti nädalavahetuse kordaläinuks: „Nagu see tüdrukute korvpallis ikka on, siis enne finaale oli kõik metsas. Eile oli juba vähem metsas ja täna mängisid tüdrukud nagu kulda. Anna Greti roll väljakul oli täna teiste mängu toetav. Esimest korda mängis ta nagu tõeline kapten. Kõik teised said ka täna hästi hakkama!“ Tütre tulevikust rääkides jäi Kaire tagashoidlikuks. „Eks teda on vaja nüüd õigel kursil hoida ja asju juurde õpetada, järjest edasi areneda.“

 Audentese peatreener Reet Rausbergi sõnul ei suudetud vastaste liidrit täna rajalt maha võtta. „Anna Gret Asi tõmbas täna kogu Tartu mängu käima. Põhiturniiril saime temaga hakkama aga meie mängijatel polnud täna seda närvi, et vastu pidada. Olen nii mõneski põhimängijas pettunud, kes finaaliks polnud heas vormis. Ma ei tea, kas kevad ja päike on ära väsitanud..“

Pronksikohtumises alistas Tallinna Kalev tulemusega 60:55 Pärnu SK naiskonna.

Poolajapausile siirduti Tallinna klubi 32: 26 juhtimisel. Kolmandal veerandajal sai mängumootori paremini tööle Kalev, kes läks enne otsustavat neljandikku ette 47:32. Pärnu SK tuli aga mängu tagasi ning kui mängida oli jäänud alla minuti vähendasid Katrin Kalliti juhendatavad vahe vaid kahepunktiliseks 55:57. Viktor Kisseljova tabav vabavise suurendas Kalevi eduseisu kolmele. Pärnu kaotas rünnakul palli ning Kisseljova tabavad visked joonelt tõid lõppskooriks 60:55.

 

Võitjate parimana viskas naiskonna parimaks valitud Kisseljova kokku 20 silma. Galina Perednya lisas 18 punkti. Pärnu eest tõi naiskonna parimaks valitud  Elena Sutt 18  ja Katariina Rõngelepp 16 punkti.

Allikas: Eesti Korvpalliliit

Tartu Kalev noored võistlesid edukalt Eesti U 14 meistrivõistlustel vehklemises

Tartu Kalev noored võistlesid edukalt EV100 Eesti Meistrivõistlustel U14 vanuseklassis.

Susanne Lannes – II koht
Ivan Kleštšin – III koht
Tartu Kalev võistkond III koht

Esikohad saavutasid Markus Salm (Tallinna Mõõk) ja Gabriela Truuse (Põhjakotkas).Veerandfinaalis alistas Salm 15:9 SBSK Draakoni vehkleja Daniel Aidi ja seejärel poolfinaalis 15:8 Tartu Kalevi esindaja Ivan Kleštšini. Finaalkohtumises oli Markus Salm parem 15:8 SBSK Draakoni vehklejast Erik Tobiasest.

Hõbemedali võitis Erik Tobias (SBSK Draakon) ja kolmandad kohad saavutasid Valentin Altunin (SBSK Draakon) ja Ivan Kleštšin (Tartu Kalev).

Tulemused

Veerandfinaalis alistas Truuse 13:5 Tallinna Mõõga vehkleja Karina Beimanova ja seejärel poolfinaalis 15:12 Kristiin Niliski. Finaalkohtumises oli Gabriela Truuse parem 15:8 Tartu Kalevi vehklejast Susanne Lannesest.

Hõbemedali võitis Susanne Lannes (Tartu Kalev). Kolmandad kohad saavutasid Kristiin Nilisk (Tallinna Mõõk) ja Anneli Proosväli (Haapsalu En Garde).

Tulemused

Palju õnne võitjatele!

Susanne Lannes võitis tüdrukute tuleviku sarja vehklemises.

Tüdrukute Tuleviku sarja üldvõitu vehklemises sai Susanne Lannes (Tartu Kalev).

Palju õnne treenerile Natalja Kotova ja õpilasele Susanne Lannes

Rohkem infot:

Täna lõppes Haapsalus Tuleviku sari.

Tüdrukute Tuleviku sarja üldvõitu sai Susanne Lannes (Tartu Kalev), teise koha saavutas Karina Beimanova (Tallinna Mõõk) ja kolmandaks tuli Dinara Anis (Tallinna Mõõk).

 

Sellel üksiketapil saavutasid kaks meie klubi vehklejat Susanne Lannes (Tartu Kalev) ja Jana Seero (Tartu Kalev) III koha.

Eesti vehklemisliidu kokkuvõte on kättesaadav siit: 

Finaalkohtumises alistas Gabriela Truuse (Põhjakotkas) 14:9 Tallinna Mõõga vehkleja Karina Beimanova. Kolmandaks tulid Susanne Lannes (Tartu Kalev) ja Jana Seero (Tartu Kalev).

Finaalis alistas Markus Salm 15:13 SBSK Draakoni vehkleja Erik Tobiase. Kolmandaks tulid Valentin Altunin (SBSK Draakon) ja Ivan Novoseltsev (SBSK Draakon).

Tüdrukute Tuleviku sarja üldvõitu sai Susanne Lannes (Tartu Kalev), teise koha saavutas Karina Beimanova (Tallinna Mõõk) ja kolmandaks tuli Dinara Anis (Tallinna Mõõk).

Poiste Tuleviku sarja üldvõitjaks tuli Markus Salm (Tallinna Mõõk), teise koha sai Erik Tobias ( SBSK Draakon) ja kolmandaks tuli Oliver Laasik (Haapsalu En Garde).

Palju õnne võitjatele!

Tartu Kalev infokiri #aprill 2018

Head Tartu Spordiselts Kalev liikmed. Saadame Teile meie infokirja, et saate kursis olla oma spordiklubi tegemistega. Infokirja anname välja vastavalt vajadustele.

Vaata infokirja siit:

Tartu Kalev infokiri #aprill 2018

Vahvat treenimist!

Sinu Tartu Spordiselts Kalev

Tartu Spordiselts Kalev üldkoosolek

Tartu Spordiselts Kalev üldkoosolek toimub kolmapäeval,  11. aprill 2018

kell 15.00 Tartus, Turu tn. 8 spordihoones (II korrus – koosolekuruum).

14.45 – 15.00   koosolekust osavõtjate registreerimine

15.00  üldkoosoleku  avamine,  juhataja  ja protokollija valimine

 Üldkoosoleku  kodukord:

Ettekanded 10 min, sõnavõtud  3 min.

Päevakord:

 1. Tartu Spordiselts Kalev majandusaasta aruanne 2017

 

1.1.            Aruannete (tegevus-, majandus- ja revisjon) tutvustamine

1.2.            Tegevusaruande kinnitamine

1.3.   Majandusaasta aruande kinnitamine 

1.4.   Revisjonikomisjoni aruande kinnitamine

 1. Tartu Spordiselts Kalev 2018 a. tegevuskava ja eelarve 

 2.1.Tegevuste ja eelarve tutvustamine

2.2.2018 aasta eelarve kinnitamine

 1. Juhatusele volituse  andmine Võrumaal asuva Kääraku kinnistu (registriosa 1465141)  müügiks.

 Sõnavõtud 

Võimlejad taas väga edukad!

Nädalavahetusel toimus Tallinnas rahvusvaheline iluvõimlemise võistlus Elegance Cup! Tartu Spordiselts Kalev Võimlemiskool Diiva sportlastest jõudsid pjedestaalile järgmised võimlejad:

2008 A grupp hüpitsakavas Sofija Gorjunova II koht

2007 A grupis kurikakavas Karina Saealle II koht

2006 A grupis Viktoria Päll pallikavas II koht

2006 A grupis Karina Krit pallikavas III koh

2005 A grupis Anita Korotkova lindikavas I koht

2004 A grupis Gerda Jäe kurikakavas I koht

2004 A grupis Carmen Grigorovitš kurikakavas II koht

2004 A grupis Liisi Leppik lindikavas I koht

2003 A grupis Narine Grigorjan rõngakavas I koht, kurikakavas II koht ja mitmevõistluses III koht

Juba järgmine nädalavahetus toimuvad A. le. coq Spordimajas Tartu MV ilu- ja rühmvõimlemises. 

Palju õnne tublidele sportlastele ja treeneritele!

Tartu Kalevlased võitsid Jaan Jaago mälestusvõistlustel kolm kuldmedalit.

Luunja keskkooli saali oli täna kogunenud 130 Eesti paremikku kuuluvat noort maadlejat, kes asusid selgitama kangemaid matimehi- ja naisi juba 41. korda toimunud Jaan Jaago mälestusvõistlustel. Luunja lähedalt Sääsekõrvalt pärit Jaago krooniti 20. sajandi esimesel veerandil elukutselise maadluse seitsmekordseks maailmameistriks ning viiekordseks Euroopa meistriks.

Võistluse võidu said meie klubi tublid noored:

Poisid 2005. aastal ja hiljem sündinud

-23 kg Artemi Jeremejev (Tartu Kalev-Englas)

-42 kg Max Hristjuk (Tartu Kalev-Englas)

-50 kg Artur Jeremejev (Tartu Kalev-Englas)

Loe kogu artiklit: Tartu Postimees

Palju õnne tublidele sportlastele ja treeneritel!

Kergejõustiku sisehooaja lõpetasid U-14 ja U-16 vanuseklasside meistrivõistlused

Kergejõustiku sisehooaja lõpetasid U-14 ja U-16 vanuseklasside meistrivõistlused 17.-18.märts Tallinnas.
Kalevlaste tulemused:
I koht Karmen Bruus TU-14 kõrgushüpe -1.57 m
II koht Karmen Bruus TU-14 kolmikhüpe -10.06 m
II koht Mari Mai Ruus TU-16 1500m – 5.10,48
II koht Liivika Paas TU-14 1000m- 3.28,64
II koht Robin Mathias Müür PU-14 800m – 2.31,20
Pronksmedaleid meile ei jagunud, aga IV kohti küll 
Robin Mathias Müür PU-14 kolmikhüpe
Rasmus Boisen PU-14 1500m
Amanda Allas TU-16 kolmikhüpe ( kaotus III kohale 2 cm)

Tartu Spordiselts Kalev üldkoosolek

Tartu Spordiselts Kalev üldkoosolek toimub 5. aprillil 2018 kell 15.00 Tartus, Turu tn. 8 spordihoones  (II korrus – koosolekuruum).

Vaata päevakorrapunkte siit:

Tartu Spordiselts Kalev eestvedamisel peeti 2018 aasta noorte lauatennise meistrivõistlused

Tartu Spordiselts Kalev eestvedamisel peetud 2018 aasta noorte lauatennise meistrivõistlustel osales 43 mängijat (neiud + noormehed). Täiskasvanute klassides 39 meest ja 8 naist. Klassid noortel ja täiskasvanutel: üksikmäng, meespaar, naispaar ja segapaar.

Noorte klassidest kõige huvitavam ja tugevam tase oli meesjuunioride klassis, seetõttu kommenteeriks seda. Meesjuuniorides üllatusi ei olnud, aga:

 1. koha sai Eesti meeste edetabeli 82. number Karl Paul Parmakson. Karl Paul õpib 11. klassis Miina Härma Gümnaasiumis. Karl Paul on väga andekas loodusteadustes ja õppis viimane aasta Suurbritannias.
 2. koha Lauri Leppik (edetabeli nr 120)
 3. koha Kaspar Keskküla (edetabeli nr 513)

Poiste paarismängus olid ka parimad vastavalt paari moodustanud mängijad: Karl Paul ja Lauri. Meesüksikmängus olid väiksed üllatused, kus tabeli alumises osas kaotasid 2se Erlend Kesa (edetabeli nr 52) ja 3nda paigutusega Mart Pae (edetabeli 73) mängijad kaotasid endast nõrgematele vastavalt Indrek Penk (edetabelis nr 208) ja Ernat Masik’ule. Edasi alistas Lauri Leppik Indrek Penk’i ja sai noorimaks osalejaks poolfinaalides. Kindlasti jäi Lauril kogemusest puudu. Autasuks talle neljas koht.

 1. koht – Andres Hõrak (Tartu Lauatenniseklubi PiPo), Eesti edetabelis 48. Andres töötab “igapäevaselt” Annelinna komandos päästjana.
 2. koht – Ernat Masik (Tartu Lauatenniseklubi PiPo), Eesti edetabelis 104
 3. koht – Raido Tsäko (Tartu Lauatenniseklubi PiPo), Eesti edetabelis 87

Naisüksikmängus

 1. koht – Getter Põru (kuulub Viljandi Lauatenniseklubi ridadesse, aga õpib Tartu Ülikoolis matemaatilist statistikat), edetabelis nr 30
 2. koht – Birgit Varrik (ka Viljandi Lauatenniseklubi liige, aga elab Tartus), edetabelis nr 40
 3. koht – Svea Onno (Tartu Spordiselts Kalev treener), edetabelis nr 37

Meespaarismängus meistrid: Erlend Kesa – Andres Hõrak

Segapaarismängus meistrid: Andres Hõrak – Birgit Varrik

Naispaarismängus meistrid: Svea Onno- Birgit Varrik

Edukaimaks mängijaks võib tunnistada antud võistlusel Andres Hõraku (kolme kordne meister).

Lauatennises on valdavalt levinud lähenemine, et saaks võimalikult palju mängida. Mängitakse progressive double knock out süsteemis (tabel, kus kõik kohad mängitakse välja) või kui osalejaid on vähem, siis round robin turniirisüsteemis. Paarismängudes tavaliselt olümpiasüsteem.

Võistluse kohtunik: Aleksandr Kirpu (International Umpire, Tartu)

Tulemused on kättesaadavad (www.lauatennis.ee)

Tartu Linna ja Maakonna TV 10 olümpiastarti III etapp

Täname kõiki, kes osalesid  Tartu Linna ja Maakonna TV 10 olümpiastarti 2017/ 2018 aasta III etapil.

Vaata võistlustulemusi ja koolide arvestust peale II etappi:

http://tartukalev.ee/tere-tulemast-tv-10-olumpiastarti-tartu-ja-tartumaa-lehele/

Parima tulemuse eest hoolitses sellel etapil Katarina Verst, kes ületas TN teivashüppes 2.86.

 

Ootame Teid osalema meie IV etapil!

Meie seast lahkus teenekas treener ja hea sõber Endel Pärn.

Meie seast lahkus teenekas treener ja hea sõber Endel Pärn.

Meie seast lahkus ootamatult teenekas treener ja sõber Endel Pärn.

Kolleegidena mäletame teda kui suurepärast ja väga tarka treenerit. Endel oli alati aus ja otsekohene. Ta oli alati avatud põnevatele ja uutele ideedele. Ta armastas sporti kogu hingest. Armastas rääkida spordist ja aidata kaasa spordi arengule. Endel tegutses rõõmuga lisaks treeneritööle kohtunikuna , seda nii täiskasvanute spordivõistlustel  ja ka lasteaialaste spordipäevadel. Ta rõõmustas meid alati oma hea huumorimeele, positiivse ellusuhtumise ja hea tujuga.

Tema õpilased on pisarais. Nad jäävad teda meenutama kui sooja ning hoolivat inimest. Endel oli nende jaoks enam kui treener. Ta oli nagu isa ja vanaisa. Ta tõepoolest hoolis oma õpilastest väga.

Tema juhendamisel on Eestis tippu tõusnud paljud kesk- ja pikamaajooksjad.

Pärna hilisemate õpilaste hulka kuuluvad erinevates vanuseklassides mitu Eesti rekordit püstitanud keskmaajooksja Andi Noot, 1500 m ja 1 miili Eesti rekordi omanik Liina Tšernov kui ka takistusjooksja Kaur Kivistik. Tema juhendamisel alustas treeningutega ka Eesti 1500 m, 3000 m ja 1 miili rekordi jooksnud Tiidrek Nurme. Pärna käe all on treeninud samuti Ille Kukk, kelle nimele kuuluvad 3000 m ja 5000 m Eesti rekordid.

Pärn sündis 26. aprillil 1947. aastal Tallinnas. Ta lõpetas 1965. aastal Tallinna 42. keskkooli ja 1970. aastal Tartu ülikooli kehakultuuriteaduskonna. Sportima hakkas ta 1957. aastal Viktor Vaiksaare õpilasena. Kaks aastat hiljem alustas Pärn kesk- ja pikamaajooksutreeninguid, treenis Aleksander Tšikini ja Jaan Jürgensteini juhendamisel.

1964. aastal tuli Pärn 1500 m jooksus Nõukogude Liidu ametiühingute noortemeistriks, võitis 1965. aastal 800 m jooksus Nõukogude Liidu koolinoorte meistrivõistlustel hõbeda ning võitis 1500 m jooksus Šveitsis SATUSe krossil juunioride võistlusel ja Nõukogude Liidu-Itaalia juunioride maavõistlusel esikoha. 1966. aastal sai Pärn Euroopa juunioride mängudel 3000 m distantsil 16. koha. Eesti meistrivõistlustel võitis ta 1967-1968 1500 m jooksus kulla ning 800, 5000 ja 10 000 m jooksus hõbeda, 1974. aastal maratonis pronksi. 

Endel Pärna isiklikud rekordid: 800 m 1.51,4, 1500 m 3.45,0, 5000 m 14.47,8, 10 000 m 30.28,0.

FOTO: Jooksja.ee

Koolitus – Kuidas oma treeninggruppide tööd paremini korraldada

Koolitus – Kuidas oma treeninggruppide tööd paremini korraldada

Koolituse aeg:

Neljapäev – 8.veebruar kell 10.00

Koht: Turu 8 koosolekute ruum

Koolitaja: Jaan Saks

Koolituse eest anname välja ka koolituse tõendi.

Koolituse salvestame ka videona.

Võimalusel võta kaasa oma sülearvuti, telefon või tahvelarvuti.

Teemad:

Treenerid:

·         Puudujate märkimine

·         Puudujate ülevaade (tabelid) luuakse automaatselt

·         Nimekiri lastest, kes saavad treeningule või võistlusele tulla

·         E-mailid ja SMS-id kogu grupile või lapsevanematele

·         Treeningute periodiseerimine ja analüüs

·         Sportlaste testimine ja hindamine

·         Mobiiliäpp peamiste tegevuste tegemiseks otse saalis

Lapsevanemad:

·         Oma lapse treeninggraafikud (need saab tegelikult ka klubi admin üles seada)

·         Oma lapse puudumiste ülevaade

·         Võimalus treenerile märku anda, kas laps on treeningule/võistlusele tulemas

 

Palun märgi siia oma osalemine:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BKeGD_sHyBjJlNgQOhWRx-crEAY-g6IyYo404vVx0Vw/edit?usp=sharing

Kõik meie noored matimehed naasid Eesti meistrivõistlustelt medaliga

Läinud laupäeval toimusid Tapal Eesti õpilaste meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses. Tartu Kalev-Englase klubi lähetas võistlustele seitse noort maadlejat, kes kõik jõudsid ka poodiumile. 

Kehakaalus kuni 38 kg krooniti Eesti meistriks Max Hristjuk, kes võitis kõik neli matši suure ülekaaluga. 

Kehakaalus kuni 48 kg maadles ennast finaali Artur Jeremjev. Finaalmatš Ekke Leithamiga oli pealtvaatajatele päeva kõige vaatemängulisem ja pinget jätkus kuni lõpusekunditeni. Võitjana väljus viimast aastat õpilaste vanuseklassis maadelev Leitham ning Jeremjev pidi seekord leppima hõbedaga.

Kehakaalus kuni 52 kg maadelnud Georg Kristerson võitis kindlalt oma kolm esimest matši ja jõudis finaali, kus tuli aga vastase nappi paremust tunnistada.

Hõbemedali võitis ka kaalukategoorias kuni 57 kg maadelnud Karl-Eerik Karoles; kehakaalus kuni 62 kg sai Tambet Palgi pronksi.

Kaalukategoorias kuni 68 kg maadelnud Robin Samarüütel sai ühe kaotuse kõrvale kolm ilusat võitu ja saavutas hõbemedali.

Tartlaste ankrumees Robin Krivmen pani meeskonna etteastele ilusa punkti ja võitis kehakaalus kuni 75 kg kolme võiduga Eesti meistritiitli. Lisaks säilitas Krivmen ka oma viisakad maneerid, kui ulatas keset matši kohtunikule ninalt pudenenud prillid tagasi. 

Klubide arvestuses saavutas Tartu Kalev-Englas 22 klubi seas esikoha ja kordas sellega oma eelmise aasta saavutust. Järgmine võistlus on Tartu poistel Tamperes, millele järgneb 26. veebruarist 3. märtsini Tartus toimuv Eesti õpilaste koondise laager.

https://tartu.postimees.ee/4398045/koik-kalev-englase-noored-matimehed-naasid-eesti-meistrivoistlustelt-medaliga

Kadettide Euroopa Karikavõistlusel osaleb 3 Tartu Kalevi vehklejat

Täna peetakse Poolas Krakówis Kadettide Euroopa Karikavõistluse etappi, millest võtab osa kolm Tartu Kalevi vehklejat: K. Komissarova, V. Lebedeva ja S. Lannes.

Tulemused: http://www.mask-sport.com/…/2018-01-27-…/FTEvent45318144.htm

 

 

 

 

 

 

Pöidlad pihku!

EV 100 esimene medalivõitja on meie klubi noorvehkleja Karoliina Komissarova

EV 100 esimese medali võitis meie klubi noorvehkleja Karoliina Komissarova. Kariliina Komissaarova treeninb treener Natalja Kotova käe all.

Eile selgusid EV100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalite võitjad. Laupäeval (13.01.2018) Endel Nelise vehklemissaalis peetud Eesti kadettide EV100 meistrivõistlustel epees saavutasid esikohad neidudest Karoliina Komissarova (Tartu Kalev) ja noormeestest Leon Gedzo (SBSK Draakon).

Neidude finaalis alistas Komissarova tulemusega 15:10 Madli Palgi (En Garde). Kolmandad kohad said Kärol-Liina Glinkin (Tallinna Mõõk) ja Carmen-Lii Targamaa (En Garde). Kokku osales 49 vehklejat Eestist, Lätist ja Leedust.

Poolfinaalid:
Palk – Targamaa 15:14
Komissarova – Glinkin 15:13

Noormeeste finaalis alistas Leon Gedzo (SBSK Draakon) Läti vehkleja Kiril Kuznecovsi torgetega 15:4.

Kolmandad olid Ilja Žurba (Tallinna Mõõk) ja Jaron Kiiroja (Tallinna Mõõk). Noormeeste epee võistlusest võttis osa 43 noorvehklejat Eestist, Lätist ja Leedust.

Võiskondlikul võistlusel tuli Eesti naiskadettide meistriks En Garde naiskond (Carmen-Lii Targamaa, Madli Palk, Anne-Mai Melles ja Zinaida Smõtskova). Tubli teine koht: Tartu Kalev (Veronika Lebedeva, Karoliina Komissarova, Susanne Lannes) ja pronksmedali võitja on Tallinna Mõõga naiskond (Kärol-Liina Glinkin, Maria Matskevitš, Vanessa Ber ja Karina Beimanova).

Eesti noormeestest oli parim Tallinna Mõõga I meeskond koosseisus: Jaron Kiiroja, Markus Salm, Daniel-Andreas Raid ja Ilja Žurba, kes alistas oma klubikaaslasi võistkonnast Tallinna Mõõk II ( Kimask, Prede, Tafenau, Tammiste ) seisuga 45:41. Haapsalu klubi En Garde noormehed koosseisus Demis Teral, Henrik Priimägi, Braian Hanstein ja Oliver Laasik, alistasid kolmanda koha kohtumises Läti meeskonna (Daugavpils BJSS ) seisuga 45:31.

Tulemused

Eesti Vehklemisliit tänab koostöö eest Eesti Olümpiakomiteed ja oma sponsoreid!

EV100 medalite esmaesitlus ja esimesed medalite võitjad

Stipendiumikonkurss

MTÜ Tartu Spordiselts Kalev kuulutab välja 02.01.2018 stipendiumikonkursi  spordialase tegevuse arendamiseks ja enesetäiendamiseks ajavahemikul jaanuar 2018 – detsember 2018.

Stipendiumid on mõeldud isikule, kelle eesmärgiks on stipendiumi kaudu ennast täiendades tagada sporditegevus, mis on suunatud spordiala arengule läbi treening- ja võistlustegevuse juhendamise.

 • Stipendium noorte spordialase tegevuse edendamiseks Tartu ja Valga maakonnas
 • Stipendium noorte spordialase tegevuse edendamiseks Võru maakonnas
 • Stipendium Tartu üliõpilaste spordialase tegevus edendamiseks
 • Stipendium Tartu ja Tartumaa eelkooliealiste laste ja puuetega laste tervisekasvatuse edendamiseks

Taotlused palume esitada MTÜ-le Tartu Spordiselts Kalev  23. jaanuariks 2018 a

aadressil Turu 8, 51013 Tartu.

Stipendiumikonkurss

Tartu Spordiselts Kalev  kuulutab välja 02.01.2018 konkursi seitsmele kergejõustiku-, kolmele vehklemise-, ühele maadluse-, ühele male-, kolmele korvpalli ja ühele võrkpalli saavutussportlase stipendiumile, mis on mõeldud sportlaste enesearendamiseks ning edukaks Tartu Spordiselts Kalev esindamiseks 2018 aastal.

Stipendiumiperiood on jaanuar 2018 – detsember 2018

Stipendiumit makstakse juhatuse otsuste alusel kuni 1000 eurot kuus.

Stipendiumistatuudiga saab tutvuda  www.tartukalev.ee

Taotlused palume esitada MTÜ-le Tartu Spordiselts Kalev  23. jaanuariks 2018.a

aadressil Turu 8, 51013 Tartu.

Ootame Sind Jõulupeole!

Ruslan Eskov Eesti juunioride karikavõistlustel epees II koht

Tartus Turu Spordihoones peetud Eesti juunioride karikavõistlustel epees saavutas II koha Ruslan Eskov

Loe: http://www.vehklemisliit.ee/eesti-juunioride-karikavoitjateks-tulid-targamaa-ja-gedzo/

Vooremaa auhinnavõistlustelt tõi ainsa võidu Tartusse meie klubi noormaadleja Max Hristjuk

Vooremaa auhinnavõistlustelt tõi ainsa võidu Tartusse meie klubi noormaadleja Max Hristjuk

Laupäeval Jõgeval peetud 38. Vooremaa auhinnavõistlused maadluses kujunesid kõrgetasemeliseks. Võistlemas olid 36 maadlusklubi sportlased, kokku täpselt 199 noort maadlejat. 

Tartu oli esindatud kolme klubiga: Tartu Kalev-Englas, EMÜ SK ja TÜASK. Ainsa esikoha tõi Tartusse õpilaste vanuseklassis maadelnud Max Hristjuk (Kalev-Englas) kehakaalus 42 kg. Kolm kiiret matšivõitu ja üks pingelisem (punktidega 3:2) võit tänavuse Eesti meistri üle, vahendas maadlustreener Kristjan Press.

Õpilaste vanuseklassis saavutas proksmedali kehakaalus kuni 66 kg maadelnud Dan Ronald Lokk. 2006. aastal sündinud ja nooremate vanuseklassis saavutas hõbemedali Mario Aganitš (Kalev-Englas) kehakaalus kuni 24 kg. Samas kehakaalus maadles pronksile Artemi Jeremejev(Kalev-Englas). Pronksmedalini jõudis kehakaalus kuni 29 kg maadelnud Mihkle Mattias Jacoby (EMÜ SK) ja kuni 50 kg kaalus maadelnud Marten Kuus.

Järgmisel nädalal siirduvad tartlased võistlema Kohtla-Järvele, kus toimuvad Eesti meistrivõistlused vabamaadluses õpilaste vanuseklassis.

Allikas: https://tartu.postimees.ee/4315395/vooremaa-auhinnavoistlustelt-toi-ainsa-voidu-tartusse-max-hristjuk

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)