madsa-laager

Tartu Linna ja Maakonna Talvised lasteaedade spordipäevad 2017

Tartu Spordiselts Kalev tänab kõiki Tartu Linna ja Maakonna Lasteaedade Spordipäeval osalenud lapsi, õpetajaid, toetajaid, abilisi, lapsevanemaid!
Kahel järjestikusel novebmrikuu neljapäeval (9 ja 16 november 2017) sportisid Tartu Linna ja Maakonna lasteaialapsed lasteaedade spordipäeval.

Kokku osales 950 last ja 55 lasteaeda.

Tartu maakonna Spordipäeva juhatasid sisse Tartumaa Spordiliidu juht Lembit Toru ja Olümpiasportlane Jaak-Heinrich Jagor. Mõlemad spordipäevad algasid reipa ühise võimlemisega.

Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ning paremusjärjestust ei selgitata. Sellel hea emotsiooniga spordipäeval said kõik lapsed auhinna.

Soovime siiski ära märkida ka neid vahvaid spordipoisse ja tüdrukuid, kes jooksid erakordselt kiiresti või hüppasid väga kaugele. Selleks palun saatke meie e-posti aadressile:kergejõustik@tartukalev.ee lapse nimi ja tulemus.

Fotod:

Tartu Maakonna Lasteaedade Spordipäev 09.11.2017

 ja Facebookis: 

Tartu Linna Lasteaedade Spordipäev 16.11.2017

ja Facebookis:

Spordipäeval osalenud lasteaiad said:

  1. Lõvi Lõrri tordi firmalt Eesti Pagar

Spordipäeval osalenud kõik lapsed said:

  • Apelsini firmalt BAMBONA
  • Jääaja keskusesse

Spordipäeval osalenud õpetajad said:

Auhinna Tartu Tervisekliinikult http://dorpatspa.ee/tartutervisekliinik

Seekord laieneb Tartu tervisekliinik Dorpat Spa pakkumine kõikidele spordipäeval osalenud laste vanematele ja lasteaedade õpetajatele:

Soodustusest täpsemalt saad lugeda siit:

Dorpat SPA ja Tartu Tervisekliinik pakkumine tublidele lapsevanematele, kes suunavad oma lapsi sportima

Pakkumine: Dorpat SPA ja Tartu Tervisekliiniku tavahindadega teenustele soodustus  -15%

NB! Vastuvõtuaegade broneerimisel palume soodustuse saamiseks kasutada  märksõna   „LASTEAEDADE SPORDIPÄEV“

Dorpat SPA, Soola 6 teenuste broneerimine: 7337 196,  5251 800,  bron@dorpatspa.ee

Tartu Tervisekliiniku, Soola 2 teenuste broneerimine: 7337 197,  510 9944, info@tartutervisekliinik.ee

 Täname kõiki toetajaid:

la
**************************************************************************
Tartu Spordiselts Kalev eestvedamisel toimuvad 9. novembril (Tartu maakond) ja 16.novembril 2017 (Tartu Linn)Tartu linna ja maakonna lasteaedade talvised spordipäevad, kus osaleb kokku üle 1000 lapse viiekümnest lasteaiast! Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses.Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad auhinna.Kindlasti ootame sel aastal kaasa elama ka lapsevanemaid!Tõeliselt rohkearvulise osavõtjaskonnaga laste spordipäevad juhatab sisse Tartu linnapea Urmas Klaas. Võistluste korraldamisele aitavad kaasa Eesti kergejõustikuliit, Tartu Helika lasteaed liikumisõpetaja ja õppealajuhataja Tiina Kivisalu, Tartu Spordiselts Kalev treenerid ja aktivistid.Soojendusvõimlemise viib läbi Tartu Spordiselts Kalev olümpiasportlane Jaak-Heinrich Jagor.Tartu linna ja Tartu maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna lasteaedadele teisi nii suuri spordiüritusi Tartus ja Eestis ei korraldata. Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses. Samuti ühendab see üritus läbi spordi lasteaia rühmade õpetajad ja liikumisõpetajad, kes saavad saavad omavahel regulaarselt kogemusi jagada ning vajadusel õppematerjale vahetada. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad auhinna.Spordipäeva toimumist toetavad: Eesti Pagar, Jääaja keskus, Tartu linn, Tartu maavalitsus, Tartu Kultuurkapital, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tasku Keskus, AS Bambona, Sportland.
Lasteaedade Spordipäeva juhend

Registreerumine Lasteaedade Spordipäevale

Info Facebookis

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)