madsa-laager

Tartu Linna ja Maakonna lasteaedade spordipäev

Tartu Linna ja Maakonna Lasteaedade Spordipäev toimub 10. mail 2018 Tartu Tamme Staadionil.

Spordipäeval ootame osalema üle 1000 lapse viiekümnest lasteaiast!

Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses.Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad auhinna.
Kindlasti ootame sel aastal kaasa elama ka lapsevanemaid!
Tõeliselt rohkearvulise osavõtjaskonnaga laste spordipäevad juhatab sisse Tartu linnapea. Võistluste korraldamisele aitavad kaasa Eesti kergejõustikuliit, Tartu Helika lasteaed liikumisõpetaja ja õppealajuhataja Tiina Kivisalu, Tartu Spordiselts Kalev treenerid ja aktivistid.Soojendusvõimlemise viib läbi Tartu Spordiselts Kalev olümpiasportlane Jaak-Heinrich Jagor.
Tartu Linna- ja Tartu maakonna lasteaedade spordipäevad on ainulaadsed, kuna lasteaedadele teisi nii suuri spordiüritusi Tartus ja Eestis ei korraldata. Lasteaedade spordipäevad propageerivad liikumise tähtsust ja tervislikke eluviise juba varases nooruses. Samuti ühendab see üritus läbi spordi lasteaia rühmade õpetajad ja liikumisõpetajad, kes saavad saavad omavahel regulaarselt kogemusi jagada ning vajadusel õppematerjale vahetada. Tartu linna ja maakonna lasteaedade spordipäeval ei selgitata paremusjärjestust ning kõik lapsed saavad auhinna.Spordipäeva toimumist toetavad: Eesti Pagar, Vudila, Tartu linn, Tartu maavalitsus, Tartu Kultuurkapital, Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, Tasku Keskus, AS Bambona, Sportland.
Lasteaedade Spordipäeva juhend kevad 2018

Registreerumine Lasteaedade Spordipäevale

Info Facebookis: https://www.facebook.com/events/160518867980017/

 

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)