madsa-laager

Spordialad

Tartu Kalevi all tegutseb kaks spordikooli, mille õppetöös osaleb kokku üle 1100 Tartu linna ja maakonna noore kokku 9 spordialal. Kergejõustiklaste tegemised on koondatud Tartu Kalevi Kergejõustikukooli alla, kes võistleb klubina Tartu Kalevi eest ning on noorte arvestuses pidevalt kuulunud Eestis kolme parema kergejõustikuklubi hulka. Lisaks korraldab Tartu Kalevi Kergejõustikukool Tartu linna noortevõistlusi kergejõustikus. Meie õpilased võtavad osa kõigist vabariiklikest kergejõustikuvõistlustest. Nendest paremad võistlevad Eesti koondvõistkondade koosseisus.

Kõik teised Tartu Kalevis harrastatavad spordialad kuuluvad Tartu Kalev Spordikooli pädevusse. Viimane on erahuvialakool, mis pakub lastele ning noortele vastavalt nende soovile ja eeldustele võimalusi mitmekülgseks sportlikuks treeninguks ning süvendatud spordiõppeks. Spordikooli põhitegevuseks on spordikoolis viljelevate spordialade õpetamine läbi aktiivse treeningtegevuse. Täna tegeleb Tartu Kalevi Spordikoolis kogenud treenerite juhendamisel aktiivselt sportimisega ligikaudu 850 noorsportlast.

2017/2018 õppeaastal ootame igas vanuses õpilasi treeningutele järgmistel spordialadel: kergejõustik, vehklemine, võrkpall, korvpall, iluvõimlemine, male (k.a. mõttemängud), sulgpall, lauatennis ja kreeka-rooma maadlus.

Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)